Bakırköy Temizlik Şirketi

BAKIRKÖY EV TEMİZLİĞİ
Uzun yıllar bulunduğumuz sektörde Bakırköy ev temizliği şirketi olarak belirtmek isteriz ki; evlerimizin ve dairelerimizin temiz olması, sağlığımız ve huzurumuz için önemli bir unsurdur. Şehir yaşantısının getirisi olarak, çalışan insanlar evlerine temizlik konusun da vakit ayıramamaktadır. Güvenilir temizlik şirketine ihtiyaç duyulmaktadır, profesyonel temizlik şirketleri bu hizmeti yerine getirmektedirler.

Bizim ücret politikamız, sektörde bulunan diğer firmaların aksine müşterilerimize net fiyat verir ve ekstra ücret istemez. Ev temizliğinde saatleri içerisinde, aşağıda ki hizmetler fiyata dahildir.

  1. Genel alanların temizliği,
  2. Ütü ve bulaşık hizmeti,
  3. Camların silinmesi,
  4. Balkonun yıkanması,
  5. Dolapların iç ve dış temizliği

 Sayfamızı ziyaret ettiğinize göre, temizlik hizmeti ihtiyacınız var. Güvenilir, işini bilen, temizlik konusunda uzmanlaşmış, evinizi emanet edebileceğiniz temizlikçi ya da temizlik ekibine ihtiyacınız var.

 Ev temizlikleri üç sınıfta sınıflandırılmaktadır, hizmet talebinde bulunurken bunu belirtmeniz temizliğin verimi açısından çok önemlidir.

Eşyalı daire temizliği

Bakırköy Temizlik Şirketi

Bakırköy’de en çok ev temizliği yapan firma olarak, size kaliteli hizmet ile tanıştırmak isteriz. Temizlikte önem verdiğimiz ilk iki unsur, kalite ve dürüstlük. Sizinle ilk fiyatta anlaşıldıktan sonra ekstra ücret talebinde bulunmadığımız gibi hiç bir işi de yarıda bırakıp gitmiyoruz. Evlerinizi detaylı bir şekilde temizliyoruz. Temizlik malzemeniz olmadığı durumlarda, temin ediyoruz.

 Periyodik olarak ev temizliği istediğinizde normal fiyatlarımızın üzerine %10 indirim hakkı kazanacağınızı unutmayınız. Evleriniz güvenilir ve deneyimli temizlik personellerimize emanet. Firma olarak evlerinizin değerini bilir, ona göre personel seçimi yaparız. Bakırköy’de gündelikçi ve referanslı temizlikçi arıyorsanız, devamlı ev işlerine yolladığımız gündelikçi personellerimiz hizmetinizde.

BAKIRKÖY TEMİZLİK ŞİRKETİ FİYATLARI 2020

Ev Temizlik Hizmetleri Gündelik temizlikçi Bakırköy Çalışma Saatlerimiz; Eşyalı içerisinde oturulan evler için geçerlidir.