Dezenfekte Şirketi İstanbul

“İstanbul ŞahinTemizlik Etiler Nano Dezenfekte Kimyasallarımızla Dezenfeksiyon Hizmetlerimiz Daire Ofis Villa Apartman İşyeri Dezenfektan 7/24/Devam Etmektedir ”

Ev dezenfekte firması olarak dezenfeksiyon hizmetleri ile temizlik hizmetleri arasındaki farkın dikkate alınması gerekmektedir. Covid_19 ( corona virüsü) İstanbul ev dezenfekte işlemi ayrı temizlik işlemi ayrı bir yapıdır.hangi ve  ne kadar sıklıkla temizlenirse temizlensin ne yazık ki yüzey ve bakterilerin sadece ve sadece dörtte biri temizlenirken corona virüse karşı yok etme gücü bulunmamaktadır.. Özellikle duvar, tavan ve bir çok dış ve iç yüzey temizlenmediği gibi mikrop ve zararlı bakterilerin çoğalmasına uygun ortam sağlanmaktadır. Euro kimya ilaçlama ile birlikte nano gümüş iyon teknolojisi ile dezenfekte hizmetleri sunan firmamız son günlerin korkulu kabusu covid-19 ile mücadele etmektedir. Sinsi ve çok saldırgan bir yapı ile insan sağlığını tehdit eden bu tür salgın hastalıklar ve virüs çeşitleri ile mücadele konusunda tüm imkanlarımızı toplum sağlığı adına bu alana yönlendirmiş durumdayız. Ev dezenfekte şirketi İstanbul ilinde çok hızlı bire hareket yeteneği ile tüm korona virüsüne karşı verilen mücadelede öncülük etmektedir.

Nano gümüş iyon teknolojik katkıları ile birlikte hizmet verirken kendi sosyal mesafe ve sorumluluklarımızın farkında bir şekilde hareket etmekteyiz. Her gün tüm ekip arkadaşlarımızın virüs ile tanışıp tanışmadığını kontrol ederek toplum sağlığını düşünmek zorunda olduğumuzun bilincinde hareket ediyoruz. Ev dezenfeksiyon hizmetlerimiz veya ofis gibi alanların dezenfekte edilmesi konusunda günlük rutin kontrollerimizin akabinde sahaya sürerek sağlık dağıtmaya sağlıklı bir şekilde devam ediyoruz. Nano gümüş iyon bazlı ürünlerimiz  ile birlikte ev, iş yeri, ofis, cafe vb. gibi alanlar artık ameliyathane (hastane) hijyenine sahip olurken bu uygulama şekli temizlik alışkanlıklarını değiştireceğini düşünmekteyiz. Böylece temizlik işlemi için sürekli kimyasal ve çok fazla yanıcı tahribat veren malzemeler kullanılmak zorunda kalınmadan hizmet sağlanabilicek.