İstanbul’da temizlik sektöründe hizmet veren firmamız, temizlik ihtiyaçlarınıza çözüm üretmek için , güler yüzlü, işinin ehli personellerimiz ile birlikte, bir telefonunuzu bekliyoruz.

Camların temizlik ,bakım ve onarımında kullanılmak üzere binanın demirbaşında bulunması gereken asansör kullanılarak bu çok katlı camları , firmamızın deneyimli ekipleri tarafından rahatlıkla silinebilmektedir. Dış cephe asansörü bulunmayan binalarda 25 – 30 metreye kadar ulaşabilen yüksek çalışma platformları camlar silinebilmektedir.

Her çeşit cam temizliği tek ve çift camların temizliği, çerçeve temizliği bölme camların temizliği cam kapıların temizliği, camdan yapılmış çatıların temizliği, metropol ve yüksek binaların temizliği. Bütün yukarıdaki adı geçen cam temizleme deneyimli, uzmanlarımız tarafından yerinde incelenir, camların temizliği ve çerçeve çeşidinin bakımı hakkında en kısa detaylarına kadar bilgilendiriyoruz.

Dış Cephe Cam Temizlik Şirketi

Sizlere en temiz en hesaplı ve profesyonelce temizliği sunacağımıza garanti veriyoruz. Dış cephe temizliklerinde şirketimiz sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır. Dış cephelerin yüzeyleri ne olursa olsun temizlik konusunda her hangi bir şey değişmez.Yaptığımız çalışmalarımız sizlerin dış cephelerin izi tamamını temizler ve ne aralıklarda temizlik yapmanız gerektiği hakkında da isterseniz yapacağımız anlaşmayla sürekli kılınır. Ve periyodik olarak dış cepheleriniz aksamadan temizliğe kavuşmuş olur.Özellikle camların temizliği konusunda kullandığımız malzemeler son derece etkili ve herhangi bir iz bırakma söz konusu olmaz.

Dış Cephe Temizlik Firması Nasıl Seçilir?

Dış cephe temizlik firması seçerken ilk unsur hiçbir zaman fiyat olmamalıdır. İşin kalitesine önem vermelisiniz. Bu yüzden temizlik konusunda kendini ispat etmiş bir firma olmasına özen göstermelisiniz.

Dış Cephe Cam Temizlik Şirketleri Olarak Hizmet Veridiğimiz İlçeler

Dış cephe temizligin den kareler

Şahin temizlik şirketi cam temizlik hizmetlerimizden bir tanesi